Hakkımızda

ŞENER TEKNİK PASLANMAZ

Şener Teknik koll. şti. olarak 1979 yılında kurulan firmamız 15/09/1981'de Şener Teknik Müşavir Mühendislik san. tic. ltd. şti.'ye dönüşerek paslanmaz çelik boru, fitting, küresel vana, hamur vanası ve fabrika teknik malzemeleri konusunda öncü olmuştur.

05/04/1985'de imalat konusundaki sıkıntılarımızı gidermek amacıyla Şener Teknik Paslanmaz mamulleri mak. san. ltd. şti. kurulmuştur. O zamanın şartlarında paslanmaz pres boru, dirsek, nipel, manşon ve küresel vana konusunda çalışmaya başlayan firmamız, günün koşullarına göre imalat yelpazesine dekorasyon gibi yeni konular ilave etmiştir.

15/10/1992'de Şener Teknik müşavir mühendislik ltd. şti. isim tashihi ile Teknik Malzeme müş. müh. tic. ltd. şti.'ne dönüştürülerek, paslanmaz boru ve profil ve fittings konusunda çalışmalarına devam etmiştir.

Firmamız bugün, BİLGİN MİMARİ TASARIM LTD.ŞTİ. olarak aynı adres de, ATÖLYE ve SATIŞ, Mimari Ofis olarak da Asmalı Mescit Yemenici Abdüllatif Sokak No7/2 34430 Beyoğlu İstanbul'da faliyetini devam ettirmektedir.

Şener Teknik